Ana sayfa » Sağlıklı Beslenme » 21 Gün Şekersiz Beslenme Bitti Şimdi Ne yapacağım ? I Sağlıklı Beslenme Tarifleri
sağlıklı beslenme
Sağlıklı Beslenme

21 Gün Şekersiz Beslenme Bitti Şimdi Ne yapacağım ? I Sağlıklı Beslenme Tarifleri

Gerçekten çok doğru bir konuya parmak bastığımı düşünüyorum. Gruplar güzeldi, diyetisyenler de başımızdaydı ohhh miss gibi geçirdik 21 günü. 

Pekiii buraya kadar mıydı ? 21 Gün Şekersiz Beslenme Bitti Şimdi Ne yapacağım ?

Öncelikle 21 Gün Şekersiz Beslenme’  ye nasıl karar verip başladığıma buraya tılayarak okuyabilirsiniz.

Karbonhidrat kafalı bir insan olarak aklım fikrim hamur işlerinde tabii ama emek var ortada kıyamıyorum. Toplam da  1 ay da 4 kilo  verdim boru değil 😏 ve bu durum aynen devam etmeli 😌 Anlıyor musunuz ? 

O yüzden ne yapıp etmeli sağlıklı beslenme alışkanlıklığımı devam ettirmeliyim. Evet tabii ki kendimi ödüllendirdiğim oldu bu 1 ay içinde ama tartı da dehşet bir sonuçla karşılaşmadım. Bu da aslında bana doğru yolda olduğumu gösteriyor. Önceden 2 gün yemez 5 gün sanki kıtlıktan çıkmış gibi yerdim 🤦🏾Allah sonumu hayır etsin o günler geride kalsın 🙏🏾🤗

Bu yazıyı okuyorsanız siz de bu yola başkoydunuz demektir. Öyleyse sizi birçok konuda aydınlatacak sağlıklı beslenme diyetinde mutlaka uygulamamız gereken 10 maddeyazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Şimdi  hedef 6 kilo  bakalım hazirana kadar verebilecek miyim 🙈  

Sizde eğer benim gibi bu süreçteyseniz ya da sağlıklı beslenmeye karar verdiyseniz size tavsiyem ara öğünleri atlamayın 😌 Ben ne kadar önemli olduğunu ara öğün yaptıkça daha iyi anlıyorum ve kendime sürekli alternatif birşeyler yaratmaya çalışıyorum. 

Böylece hep aynı şeyleri yiyip oflayıp puflayacağıma yeni tarifler deniyorum ve mutlu oluyorum 😊 Mesela muzu son zamanlar da çok tükettim. Artık farklı şekilde yemek istiyorum. Hemen hergün yulafla yiyorum neredeyse. O yüzden değişiklik istiyoruummm !

İnstagramda diyetislerin sayfalarına göz attım. Tarifler arasında hem en basit hem tatlı ihtiyacımı karşılayacak hem de az kalorili olan  muzlu çikolatalı  tatlı tarifini yapmaya karar verdim. Çünkü ben de bitter yemeyi haketmiş olabilirim 💪🏾

Bu tarif beni 2-3 gün idare eder ☺ 

Siz de denemek isterseniz nasıl yaptığımı ve tarifin detaylarını buraya ekliyorum 😌

Aşırı aşırı kolay bu tarif de sadece muzları dolaba atıp  30 dk.  beklemeniz gerekiyor bir de çikolataya buladığınız da  15 dk.   Sonrası adeta bir huzur..😚

🔪2 adet muz

🔪%70 oranlı bitter çikolata 100 gr

🔪1 yk hindistan cevizi yağı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache