Ana sayfa » Magazin » Angelina Jolie ve Brad Pitt’ in Kızları Shiloh Cinsiyet Değiştiriyor!
Chaos filled the streets of Cannes today when the Jolie-Pitt family visited Bonpoint children's clothing boutique. Brad Pitt, Angelina Jolie, their son Maddox, 6, and their daughter Shiloh, almost 2, spent quite a while in the store, perusing the items and playing with the stuffed animals, but left empty-handed.<br />
Magazin

Angelina Jolie ve Brad Pitt’ in Kızları Shiloh Cinsiyet Değiştiriyor!

Yabancıların bu rahatlığına, kafalarına bişey takmamalarına nasıl özeniyorum. Keşke milletçe bizde öyle olabilsek. Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirdiğinde ülkede yedi şiddetinde deprem olmuştu. Aman ne manşetler ne olaylar  yok fırıncıda çalışmaya başlamış da yok dj olmuş da. Ya pardon da adamın hayatini idam ettirebilmesi için zaten çalışması gerekiyor nedir bu kadar enteresan olan. Nişanlandı o ayrı bir olay malzemesi oldu. Bi sakin, tamam! Adam zaten gelin olmak istemediği için damat olmaya karar vermedi mi ? Eeee!! Neyse bu olaylar olduğunda daha bloğum yoktu, içimde kalmıştı yazamamistim iyi oldu ☺️

Bizim ülke bir cinsiyet değişimi daha kaldırabilir mi bilmiyorum ama Angelina ve Brad Pitt’in yegane kızları da cinsiyet değiştirmek için hormon ilaçları almaya başlamış. Bunu okuduktan sonra kiza defalarca baktim desem 🙈 Hem erkek gibi yakisikli hem kiz gibi guzel tovbe yarabbi 🙄 Gerçi onu hiç uzun saçlı görmedik Ruzgar Erkoclar gibi. Hep kısa saçlı, erkek giyimli. Baştan hatun zaten ismini ‘John’ olarak değiştirmek istediğini bile söylemişti babasina. Hatta kıyafetlerini kendisi belirliyor erkek çocuğu gibi giyiniyordu.  Yani olası sonuca şaşırdık mı ? Hayır!

Bu olayda en güzel sey anne ve babasının ne karar verirse versin ona sonsuz desteğinin olması değil mi ?

Bravo gercekten..

 

Hani hep şey derler ya kız güzelliği olan erkeklerde gaylik oranı daha yüksek olur diye.. Evet Brad Pitt taş fırın erkeği olabilir ama genler işte bir şekilde ağır basmış.

Demem o ki kızlar çok da yakışıklı birini aramayın, hatta biraz çirkin bile olabilir yani baby face falan yalan, eli yüzü düzgün olsun yeter. Zaten biz Türk kızları olarak geçtik yakışıklıyı bu devirde insan olsun yeter diyoruz. Onlar da nefes alsın yeter diyor o başka 😂 Öküz severliğimizle nam salmışız aynen öyle devam.

Yine çok ince bi ayrıntıya bağladım nalet ossun..

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache