Ana sayfa » Dubai Hakkinda Hersey » Dubai Restaurant Değerlendirmeleri » DUBAI SOY CHINESE RESTAURANT I Çin Yemeği Severler..
Dubai Restaurant Değerlendirmeleri

DUBAI SOY CHINESE RESTAURANT I Çin Yemeği Severler..

Soy Restaurant Duba

Dubai’ ye ilk geldiğim zamanlarda Serdar’ la sürekli bu restauranta gelirdik. Ibn Batuta mall içinde food courtlar var elbette ama güzel bir Çin yemeği yemek isterseniz Soy tavsiyemdir.. Aynı zamanda Dubai mall’ da da bir şubesi bulunuyor.

Başlangıç olarak karides cipsi geliyor müeseseden çok severiz 😇 ancak Serdar vegaterjan olduğu için onu biz sebze ile değiştirdik. Eğer vegateryan değilseniz karides cipsini seveceğinizden eminim 😊 İstediğimiz sebzeli başlangıçın fotoğrafını paylaşıyorum..

çin yemeği

soy restaurant

 

Uzun süredir sağlıklı yaşamaya çalışıyoruz. En en çok sevdiğim makarna, noodle tarzı yiyecekleri heralde bayağıdır yemiyorduk. O yüzden tercihimiz muteşem tavuk kıymalı ve sebzeli noodle oldu..

çin yemeği dubai

 

soy restaurant

 

Şunu da hatırlatmak isterim gideceğiniz yerlerdeki restaurantlarda, bir ana menüye bir ana menü ücretsiz yararlanabileceğiniz entertainer kuponlarınızı kontrol etmeyi unutmayın ! Dubai’ ye yeni gelenler ya da bu kupondan henüz haberi olmayanlar telefonlarınızdan app store’ dan ‘Entertainer’ indirebilirsiniz.. Biz de çok fazla kullanıyoruz bu aplikasyonu hatta faturaya bakın. İki noodle da aynı fiyat bir tanesinin ücretini düştüler. Bu sayede çookk uyguna güzel kaliteli bir yemek yemiş olduk 😊

soy restaurant

 

Bu restauranta daha önce giden varsa yorumlarda deneyimlerini bizimle paylaşsınlar lütfen.. Hatta güzel resturant tavsiyelerinizi de alırsak süper olur. Böylelikle biz de nerelere gidilir gidilmez öğrenelim, gidelim görelim, paylaşalım.. 🙋🏾

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache