Ana sayfa » Dubai Hakkinda Hersey » Dubai' de Yaşam » Dubai Summer Surprises Nedir ? Fırsatlar nelerdir ?
Dubai' de Yaşam

Dubai Summer Surprises Nedir ? Fırsatlar nelerdir ?

Dubai Summer Surprises – Dubai Yaz Surprizleri

Dubai’ nin ne kadar aile dostu bir turizm merkezi olduğunu tanıtmak için festival tam 20 senedir devam ediyormuş. 2 senedir burdayım benim niye haberim yok bu etkinlikten bilmiyorum 😜 Dubai’ ye yeni yerleşenler ve benim gibi ayakta uyuyanlar varsa tüm detayları yazıyorum..

Festival tam anlamıyla hem büyükleri hem küçükleri her anlamda keyiflendirecek. Yazın geçen ölü sezonu biraz olsun hareketlendirmek için bence güzel bir fikir. Ramazanın getirdiği o durgunluk gidecek esnafın yüzü gülecek. İşte bu tam Türk işi bir slogan oldu ama öyle.. 😂 

Emirates kültürünü iliklerimize kadar hissedeceğimiz bu festival 22 Haziran 2018 tarihinde başlayıp 4 Ağustos’a kadar devam edecekmiş. Bana göre en güzel yanı mağazaların %75′ e kadar yaptığı indirimler olacak..

Tabii ki aile etkinliği olduğu için küçük büyük herkes düşünülmüş. Çocuklar için tema parkları ve özel programlar yapılacak, genç ziyaretçileri eğlendirmek için festival alanını eğlenceli karakterler dolaşacakmış. Bu arada festivalin ana karakteri ise uzun yıllardır değişmeyen Arapça adıyla ‘Modhesh’ olacak. Bu bilgiye ihtiyacımız var mıydı bilemiyorum ama çok da yaratıcı bir karakter olduğunu düşünmüyorum 😂 Modhesh ve geçen seneki görselleri buraya yerleştiriyorum az buçuk fikir olsun diye..

dubai suumer surprises

dubai suumer surprises

dubai suumer surprises

Canlı performanslar, çeşitli yarışmalar, değişik şovlar ve yeni moda trendleri takip etmek isteyenler için defileler olacak.. 

Etkinlikten bihaber dışarı çıkanlar bile -ki bu ben oluyorum- farkında olmadan yararlanacaklar bu etkinlikten.  Aynı zamanda kavurucu sıcaklarda Dubai’ ye tatile gelmeyi tercih eden çılgınlar için, birçok otel ve tatil yeri bu festivale özel indirimler sunacak.

Geç saatlere kadar açık olacak alışveriş merkezlerinde ki indirim fırsatlarını kaçırmayın.. 🙋🏾

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache