Ana sayfa » Sinema/Tv » GQ MEN Of The Year 2018 Kırmızı Halı
GQ men of the year kırmızı halı
Sinema/Tv

GQ MEN Of The Year 2018 Kırmızı Halı

2017 yılına damgasını vuran isimler ödülünü çoktan aldı. Bende elimde çay, koltuğumda en cool oturuşumla tekrarını izleyip kim ne giymiş onları eleştiriyorum. Böylesi çok zevkli 🙂 Zaten öbür türlü davet edilmem gerekirdi. Neyse..

O halde GQ  2018 ödül töreninde kim ne giymiş beraber bakalım.. 

Öncelikle göz kanatanlar olarak şu arkadaşları bir aradan çıkartalım. Neden bu kadar zevksizler hiç anlamış değilim. İmkanlar varken sadece neden diye sormak istiyorum. Neden ? Özellikle sennnn Bade! Bari bu kıyafetle bize gelseydin birlikte tekrarını izleseydik. Saç baş zaten sallamasyon OMG!

GQ ödül gecesi kırmızı halı

Bir tık gönlümüz açılsın..

Defne Samyeli İstanbullu Gelin’ de ki performansıyla beni benden alıyor. Tek kelimeyle Ba yı lı yo rum! Güzel rol yapmasını geçtim acayip seksi hatun. Kabuğunu öyle bir kırdı ki bir yanda müzik bir yanda oyunculuk.. Aktif olması hoşuma gidiyor ancak kızlarının yanında anneden ziyade abla gibi durduğunu farkettikten sonra sanki hep açıyor, açılıyor, açılmaya devam ediyor.😂 Ama bu gece olmadı, o kadar açılmasına rağmen yine de kıyafetini beğenmedim.. Diğer arkadaş ne yapmaya çalışmış anlamadım. Gereksiz geldi bu kadarı bana.. Sizce ?

GQ men of the year kırmızı

Seçkin Piriler bir kere de şaşırt bizi be kızım! Ayakkabıya inene kadar gözlerim kanadı ayakkabıdan sonra kör oldum. Deniz Akkaya için sadece makyajını beğendiğimi söyleyebilirim.

GQ men of the year kırmızı halı

Ahhh Gökçe Bahadır ahhh.. Sanırım hayatına renk katmak istemiş..Aslan geçer o küpelerin arasından aslan.. Pınar Deniz’ in göğüs kısmı çok çok çok hoş durmuş boyunu sevmedim elbisenin ama üst kısmın duruşu harika. Diğer abla kimdi ya ??

GQ men of the year kırmızı

Gelelim yılın kadını Gülse Birsel’ e.

Sade duruşunun tam tersine, gecenin heyecanına kapılıp bu elbiseyi tercih etmiş olmalı. Aşkım seni sonuna kadar destekliyorum ama olmamış bu fırfırlarla.

GQ men of the year kırmızı

Sıra çifte kavrulmuşlarda.

Tanem-Edhem Dirvana çiftini tek geçerim. Tanem’ in kıyafeti sade ve geceye uygun tam kıvamında şık. Ayrıca çok naif bir çift olarak görüyorum onları. Evet Pelin-Anıl çifti de fıkır fıkır. Pelin’ in gözlerinden kalp çıkacak resmen öyle bakıyor 😍 çok datlu çift biliyorum ama bu akşam değül 🙂  Büşra develi hay maşallah nasıl bir boy pos fekaattt kıyafet ofsayt. Burak Hakkı ve Hara Happa’ ya gelince kızı tanımaaammm etmem ama adamcağız nasıl yaşlanmış ya ben şok. Kız n’aptın adamaaaaa 😂😂

GQ men of the year kırmızı

Ufak tefek cinayetler’ in sıkı bir izleyicisi olarak Taylan’ la Mehmet’ e kıyak geçiyorum bu yazımda 😉  Bu arada Taylan’ın da Mehmet’ in de saçlar bi havalı bi havalı 😂

GQ men of the year kırmızı

Yılın kadını Gülse Birsel olsada -ki sonuna kadar destekliyorum bu gecenin kadını kesinlikle Başak Dizer!

Sade ve şıklıkta bir numara geçen sene de öyleydi bu sene de harika.

GQ men of the year kırmızı

Dress Code giyip tarzıyla birleştirenlere bayılıyorum. Bu üçlüyü çok sevdim değişik ve kendilerine has..

GQ men of the year kırmızı

Yazıma bir tanecik aşk böcüüğümüz Serhan’ la veda ediyorum. Ne güzel konuşma yaptı hem içten hem ona yakışır bir şekilde, beeeyyle izledim 😍  Bu arada Mert Fırat’ ın yardım sitesini incelediniz mi ? Dizi de de bahsedilmişti ‘İhtiyaç haritası’ linki  burada  

Göz atmakla kalmayın harekete geçin der öperim!  

GQ men of the year kırmızı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache