Ana sayfa » Dekorasyon » Hayat Kurtaran Makyaj Masasi Fikirleri!
Dekorasyon

Hayat Kurtaran Makyaj Masasi Fikirleri!

O bir küçük hanımefendü olarak “her gün kullanmasamda evet kabul ediyorum bir çoğunu sadece bir kere kullanmış olsam da gerekli olacakları günü bekleyen bir sürü makyaj malzemem var.. Biliyorum ki sizinde hiç kullanmadığınız o gerekli günü beklediğiniz makyaj malzemelerini hem atmaya kıyamıyorsunuz hem derli toplu tutmakta zorlanıyorsunuz!
Hadi hadi kabul edin hepimizde var bu merak 😊

O zaman hem kendim için hem sizin için sizinle ayni odayı/evi paylaşan hane sakinlerinin sakinliğini sağlamak için odanıza düzen getirecek çözümlerim var.

İşte bir ikea mucizesi..

Boşuna “ Ikea evinizin her şeyi“ dememişler…

Hem çalışma masası , hem makyaj masası hem cam kenari keyif masası.. Ohhhh miss.. Tek sorun fazla gün ışığı çizgileri ortaya çıkartıyor ama oda bizde olmadığına göre sorun yok 😊
Fiyatı ne kadar ki diyenler lütfen tıklayın

makyaj masası

Bir de bizim ev 1+1 daire oldugu icin haliyle ideal çözümler bulmak gerekiyor. İki isi bir arada cozmek icin duvardan duvara komple iki masa ile degisik bir duzen olusturulabilir.  Bir tarafi calisma masasi diger tarafi makyaj masasi.

Neden olmasin ki ? 🙂

Derseniz ki o bana gelmez o zaman daha kucuk bir masa yine bol cekmeceli cozumler bulunabilir.

Ve son olarak size derya deniz seçenekler sunuyorum…. Aklımıza gelmeyen çözümler bazen hayatımızı o kadar kolaylaştırıyor ki “keşke daha önce düşünseymişim” deriz ya, işte bende size bol bol alternatif sunuyorum..

makyaj masası

Unutmayalım ki çirkin kadın yoktur makyaj masası dağınık olduğu için kapatıcısını bulamayan kadın vardır! 🙂

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache