Ana sayfa » Magazin » Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2017
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Magazin

Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2017

Kelebek ödüllerini izlerken her geçen dakika neden asla ülkemizde Oscar ödül töreni kadar ciddi ve büyük bir iş yapılamayacağını da anlamış bulunuyorum. Ayrıca ciddi olamayan sunuculuklar, patavatsızlıklar .. Zor iş belki herkes yapamaz, heyecanı fazladır oturduğum yerden konuşuyorum ama yapan da yapıyor şimdi!
EN DİKKATİMİ ÇEKEN de sunucu diye körpecik bir kızcağız koymuşlar oraya sırf saçı uzun beli ince diye heralde, ödül almaya gelenler emaneten elini sıkıyorlar falan sanki orda yokmuş gibi. Halbuki oraya koyacaksın Şebnem Dönmezi, Meltem Cumbulu bak o zaman işin kalitesi nasıl yükseliyor bir anda.
Nacizane Gözlemlerimden:
Başta şunu ayrıca belirtmeliyim ki Ajda Pekkan canlı performans sergilemeliydi.. Net..
GECENİN EN GÜZEL ANI Tarkan’ın playback de olsa şarkı söylemiş olmasıydı… Senin o kaşına gözüne kurbaannnn…. 🙂
GECENİN EN ŞAŞIRTAN ANI Mehmet Aslantuğun ne ara bu kadar yaşlandı bu adam dedirtmesi oldu..
GECENİN EN NE ALAKA dedirten olayı sunucu kızın şarkıcı Kıraçla birlikte türkü okuması..
GECENİN EN UZUN ANI Güldür Güldür ekibinin ödülü bir türlü alamayışları.. O ona pas attı diğeri diğerine derken 15 dakika sürdü bir ödül.
GECENİN EN KEYİFLİ ANI Tarkanın ödülünü Cem Yılmazdan almasıydı.. Bu olay içerisindeki en saçma durum ise Tarkanın heyecandan konuşamamış olması.. 🙂 Cok Kötüydü aşkım üzgünüm.
GECENİN EN ÜZGÜN ANI Danla Bilicin youtuber olarak ödül alamayışı…. 🙁
GECENİN EN EN EN SAÇMA olaylarından bir tanesi de Manganın Muazzes Abacı ile yaptığı düet.. Hiç okumasa hatta hiç çıkmasalar o sahneye daha iyidi… Söylemediler ki sarkıyı koro söylemiş playbackte, bunlar sahnede tıngırdadılar bizi de kitlediler helal olsun.
GECENİN EN İYİ ANI Aleyna Tilkinin ben sizi sesimle ezerim der gibi piyano eşliğinde solo performans sergilemesi oldu. Yalnız yine sesinden büyük laflar edip bu ödül benim bana verildi gibi saça şeyler söylediği için daha fazla katlanamadım ben kendi adıma sizi bilmem..
GECENİN EN EN EN SAÇMA anı Şeyma Subaşının ödül vermesi oldu.. Paranın gücü kendi ününü aştı yemin ediyorum.. Koskoca bir NALAKASI VAR KARŞİM diyesim geliyor ama demicem.
GECENİN EN DUYGUSAL anı Harun Kolçakın babasının yapmış olduğu konuşmasıydı.. Ağlattı.. Gerçekten son zamanlarda 90lı yıllarda yaşadığı şöhretin aynısını yaşarken gitti Harın Kolcak.. Gitmeseydi iyiydi.
GECENİN EN KOMİK saçı bence Azeri Şarkıcının sabah uyanmış bi taramış gelmiş saçıydı belki de peruğu demeliydim bilemedim..
GECENİN DANİSKALAR KADAR SAÇMA olayı ise Kanal Ddeki canlı yayının bir anda Teve2‘ ye geçmiş olması.. Tv başında noldu şimdi diye kalanlar burda mı ?
Sizinde gözünüze çarpan birşey varsa aşağıya yorum bırakmayı unutmayın 🙂

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache