Ana sayfa » Magazin » Skandal bir Oscar Gecesi..
Magazin

Skandal bir Oscar Gecesi..

Ben bir hikaye biliyorum sahaya şampiyon olduklarını sanıp atlayan binlerçe kişi, yaptıkları timsah yürüryüşleri, coskuyla şampiyonluklarını kutlamaları fln sonra bir anonsla yerle yeksan olan bir takım ve taraftarları.. Fenerbahçeli olmasam da içim çız etmisti ne yalan soyliyim. Iste aynı olay Oscar geçesinde de yasandı dün aksam dbhçbed. Düşünsene en iyi film ödülü için sahneye çağırılıyorsun bir yandan sevinç gözyasları, bi yandan gurur patlaması, ailelere tesekkürler baslıyo tek tek, o an ki mutluluğun tarifi yok havandan da geçilmiyo tabii giymişsin şıkır şıkır kıyafetleri.. Ama gerçekler öyle degil! Bunu arkada ki yanıp tutusan ekip çok iyi biliyor ve yedikleri boku nasıl açıklayaçaklar diye bi koşuşturma baslıyo hvdhçbd iki dakika sonra aaa kusura bakmayın zarflar karışmış aslında ödül sizin degil, sizi şöyle oturma alanına alalım, evet ödülleri de alalim arkadaslar gibi konusmalar baslıyo dbhçjds Herseyi gectim bu sabah nasıl uyanmışlardır acaba gözler mosmooor, bütün gece alkolün dibine vurulmuuuş nalet ossun Oscarınıza daaa size deeee diye küfürü basa basa kalkmışlardır ki ben olsam kesin o şekil kalkardim.

https://www.youtube.com/watch?v=v3RLFhwzUgk

Diğer bomba ise sunucunun Donald Trump’ a aralıklarla attığı tweetler oldu. Hatta kendi telefonunun ekranını sahneye yansıttı millet cok eğlendi ya keske bizde gitseydik hsgdwkdjw Bi de nasıl rahat insanlar herkes istedigi gibi tepkisini ve dusuncelerini bir şekilde ortaya atabiliyor, korkmadan. Mesela Amerikan Sivil Haklar Sendikası’na destek amaçlı takılan mavi kurdeleler, Donald Trump’ın insan haklarını ihlal etmeye teşebbüs eden girişimlerine karşılık bir protestoydu ve hemen herkes kiyafetlerine bu kurdeleri ilistirmisti.

Veeee ve ve 4.19 dakikalık saygı durusumuz baslamıstır kızlar.

https://www.youtube.com/watch?v=iMvcD9b3zR4

 Izlerken dibiniz düstü mü kizlar benim ki yerlerde eridim, bittim burda. Adamin yakisikliligini, formunda olmasını, parcanın guzelligini falan gectim millet ne guzel eglenmis ya biz boyle ne zaman eglendik hangi ödül töreninde gerci soru yanlis oldu hangi ödül törenin de böyle bir performans sergilendi Turkiye’ de ?

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache