Ana sayfa » Sağlıklı Beslenme » Kalıcı Kilo Vermek İsteyenler İşte Size Yağları Eriten 5 Etkili Besin
ZAYIFLATAN BİTKİLER
Sağlıklı Beslenme

Kalıcı Kilo Vermek İsteyenler İşte Size Yağları Eriten 5 Etkili Besin

Ne kadar da önyargılısınız 😜 Hiç denediniz mi  acaba ?

Ben denedim bir kaçını gerçekten mucize olduklarını söyleyebilirim. Buyrun kalıcı kilo vermek isteyenler dev hizmet ayağınıza geldi. Bunları yap kiloları ver 😎

 

obirkucukhanfendu.com

 

1. Maydanoz; Benim için regl dönemi kurtarıcısı gibi birşey. Asla kaynatmıyorum aksine süzgeçli bir demlikte kaynamış suyun içine göz kararı koyuyorum. Suyun rengi yeşile dönünce içmeye başlıyorum. Yarım saatte karın ağrısından kurtulduğumu bilirim. O derece etkilidir ve idrar sökücüdür. Bu nedenle sistit sorunu yaşanlar da deneyebilirler. Aynı zamanda vücuttaki ödemi atmaya yardımcıdır. Diyet zamanı en çok kullanılan besin kaynağıdır ki kendisi tam bir şifa kaynağıdır. Bilinen en kuvvetli ödem söktürücüdür kendileri. Seviyorum seni maydonoz, canımsın 😍

obirkucukhanfendu.com

 

2. Yeşil Çay; Tadını hiç sevmediğim ve alışamadığım çay olmasına rağmen birçok yer de kilo vermede yardımcı olduğunu okudum. Hatta geçen Taylan kümeli’ nin youtube kanalında dinledim. Buraya linkini ekliyorum, izleyebilirsiniz. Her yemekten sonra için diyor. Düzenli kullanım da işe yarıyormuş. Aslında ben daha önce denemiştim. Yine bilmem kaçıncı diyetimi yaptığım bir zaman kilo vermem durmuştu oz zaman içmeye başlamıştım, işe yaramıştı. Ancak işe yaramasına rağmen tadından mütevellit bir türlü devamı gelmedi. Siz deneyin mutlaka! 

obirkucukhanfendu.com

3. Lahana; Eyyyy selülit sen nelere kadirsin! Vallahi çekmedim başka hiç birşeyden senden çektiğim kadar 😏Ama artık son. Lahana ile selilütler düzenli kullanımda 3 haftaya kadar gidiyormuş. Sağlıklı beslenmeye başladım başlayalı bitkilerin gücü beni şaşırtmaya devam ediyor. 

obirkucukhanfendu.com

 

4. Zerdeçal; İçinde 300 fazla antioksidan bulunuyor dolayısıyla kilo verirken bağışıklık sistemini güçlü tutuyor ve kalıcı kilo vermenizde yardımcı oluyor. Sanki bütün iyi özellikleri bu bitki almış faydaları bitmiyor😂 Yediklerimizi kolay hazmetmemizi sağlıyor. Kanı temizleyerek bütün organlara kanın ulaşmasını sağlıyor. Metabolizmayı hızlandırır, yağ yakmanı başlatır.  Hatta vücutta yağ oluşumunu önler. Daha ne olsun sorarım size ? Elimizin altında mucize yoğurda, çaya, süte karıştırıp karıştırıp ye!

obirkucukhanfendu.com

5. Zencefil; Ne yapıp edin zencefili hayatınıza sokun! Tadını keskin buluyorsanız benim gibi, yazın zaten soğuk şeyler tüketmek isteyeceksiniz smoothielerin içine katıp içebilirsiniz. Sindirime yardımcı olur ve metabolizma hızlandırıcıdır. Yemeklerden sonra metabolizma hızınız %20 oranında arttırıyor bilgillerinize..

Deneyenler yorumlarınızı eksik etmeyin başka bitkiler varsa onları da yazın sevabına ben de faydalanayım.. Haydi bekliyorum 🙋🏾 Hepinize sağlıklı günler..

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache