Ana sayfa » Sinema/Tv » Türk Dizileri » Yaz Dizileri Basladi Siz Hangilerini Izliyorsunuz ?
Türk Dizileri

Yaz Dizileri Basladi Siz Hangilerini Izliyorsunuz ?

Yaz dizilerinin en guzel tarafi bizim gibi evde oturan ya da calisan, tatil nedir bilmeyen unlu kisminin da olusunu bilmemizdir. Tatil yapanlara sesleniyorum utanin! Utanin halinizden.. Haftaya ‘Kiralik Ask’ etkisinden cikamamis yapimcilardan derledigim iki yeni dizi ile basliyoruz..

1.Atesbocegi

Hikaye tabii ki zengin oğlan fakir kız.. Alışık olduğumuz klişeden devam ediyor. Dizi de güzel olan tek şeyi söylüyorum kızlar başrol oyuncumuz Seçkin Özdemir namı değer Avukat Barış 😍  Sürekli süt içmesinden anlayacağımız gibi edepli, namuslu takılan, kızlarla işi olmayan aşk böcüğümüz. Mutlu olduğunda hıçkıran hırslı eski sevgili, dizi saatini doldurmaya görevli aptalı oynayan teyzeler diğer tarafta da her dizi de olduğu gibi işe yaramaz damat adayı ve başrol oyuncusu Aslı’ nın (Nilay Deniz) garip ailesi 😔 Ben izlerken elli kere birbirlerine bakmalarından o yavaşlıktan, dizinin uzunluğundan yoruluyorum. Ancak işin ucunda aşk ❤ var. Acıklı dizilerden iyidir yaza da uygun 👍🏼 2. Bölümünü verdiler bu hafta haberiniz olsun..

2. Kalp Atisi

Bir diğer dizimiz Kalp Atışı 🖤 Biraz daha romantik birşey isterseniz buyrunuz. Başroldeki çocuğu değil (Gökhan Alkan) ama kızı çok beğeniyorum (Öykü Karayel) soğuk moğuk ama güzel oynuyor. Hikaye Eylül’ ün (Öykü) sınırları hiçe sayıp enginlere sığmaması ile başlıyor ve tüm ailesini kötü karakterler hariç (babası ve üvey annesi) kaybetmesi üzerine kendine çizdiği yolla başlıyor. Tabii ki bu yolda ona aşık Rehber hocamızın (aslında beyin doktoru) elini üstünden çekmeyeşinden Eylül’ e ne denli aşık olduğunu anlıyabiliyoruz 😜 Tabii öyle kolay değil kavuşmak araya giren platonik aşıklar türlü türlü oyunlar olmazsa olmazımız ☺ Bir dizi öncesinde mafya olanlar şimdi terfi etmiş doktorculuk oynuyorlar 🙈 Ayrıca sanırım “Doktorlar” dizisinin bir versiyonu olmuş diyebiliriz.

Haftaya gorusmek uzere dunya guzelleriiimmmmmm..

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Haber bülteni

Instagram

is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache